USD: 8.2672 EURO: 9.9809

Ürün Grupları

Araç Altı Arama Sistemleri Drone Savar Sistemleri Yüz Tanıma Sİstemleri

UV1

Taşıtların Altını Görmek için Özel olarak tasarlanmış

Under Under Vehicle Surveillance System (UVSS), kullanıcıları her türlü kaçak eşyanın saniyeler içinde her türlü aracın nakliye esnasında incelemesine yardımcı olarak sürveyans kabiliyetini arttırmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Bu taşınabilir alıcı ünite, beş LCD monitörden, dijital kaydediciden ve denetleyiciden oluşan dayanıklı ve mühürlenmiş bir evrak çantasına yerleştirilmiştir. Video görüntüleri otomatik olarak kaydedilir ve tarih ve saatin de gösterildiği LCD monitörlerde gösterilir.

Kullanıcı dostu

UVSS, kullanıcıların sistemdeki açma / kapama anahtarlarını, LCD monitörleri ve LED ışıkları kullanabileceği özelliklere sahiptir. Kontrolörün yanı sıra daha fazla doğrulama yapmak için kaydı geri sarabilir veya ileri gönderebilir veya kayıt yavaş hareketle tekrar oynatabilir. UVSS, kullanıcıların binaya giren araçların hızlı ve kapsamlı bir şekilde incelenmesini sağlayan etkili ve hızlı bir sistemdir. Bu nedenle UVSS, giderek artan sayıda kullanıcı, askeri, elçilik, hapishane departmanı vb. Tarafından kullanılmaktadır.

Taşınabilir ve Hızlı Dağıtım

UVSS, taşınabilir bir alıcı üniteye bağlı olduğu bir Rampa Gözlem Birimi (ROU) içerir. UVSS, taşınabilirliği ve esnekliği açısından maksimum taşınabilirlik ve esneklik sağlamak üzere yapılandırılmıştır, bu sistemde taşıma ve depolama kolaylığı için bu sistem birkaç bölüme sökülebilir. ROU, dahili kameralar ve projektörler bulunan iki yan rampadan oluşur. Bu ROU, bir taban plakasıyla tutturulabilir ve uzun süreli veya kalıcı olarak kurulum için zemine cıvatalı olabileceği gibi hızlı dağıtım veya geçici kullanım için yere yerleştirilebilir. Harekete geçirildiğinde, kameralar video sinyallerini taşınabilir alıcı üniteye otomatik olarak gönderir. Bu taşınabilir alıcı ünite, beş LCD monitörden, dijital kaydediciden ve denetleyiciden oluşan dayanıklı ve mühürlenmiş bir evrak çantasına yerleştirilmiştir. Video görüntüleri otomatik olarak kaydedilir ve tarih ve saatin de gösterildiği LCD monitörlerde gösterilir.

Teknik Özellikler

 

 Ramp Observation Unit (ROU)
Optical :  
Type : Colour
Image Sensor : ¼" interline transfer CCD
Resolution : 470 lines
S/N Ratiot : 47 dB
Sensitivity : 1 lux
Electronic Shutter : Automatic
Power Supply : 12 VDC
Power Consumption : -20 mA
Lens : 2.6 mm
Field of View : 70 degree
Light Type : LED
Side Ramp : 80 x 50 x 10 cm
Ramp Observation Unit : 87 x 11 x 8 cm
Overall View : 150 x 50 x 10 cm
Material : Mild Steel
Environmental : IP 65 rated
   
 Portable Receiving Unit (PRU)
LCD Monitors : 5.6" x 4 units, 10" x 1 unit
Digital Video Recorder (DVR) : Wavelet Compression
Remote Control : RS 232
Battery : 4 x 12V 7AH rechargeable battery
Dimension : 31 ½" x 20 ¾" x 11 ½"
Weight : ~ 25 kg
Operating Hours : ~ 3 hours continuous
Connector : Amphenol (mil specs)
Environmental : IP 65 rated
Ürünün fiyatını öğrenmek
için bayii girişi yapınız

Dumlupınar Mh. Karagözoğlu Sk. Afyon Lisesi Arkası
Oruç Apt. B Blok Kat:1
AFYONKARAHİSAR